Osnovan GO DSS-a u Ogulinu

mico-og

Nakon Vojnića i Benkovca, u Ogulinu je prošli tjedan osnovan gradski odbor Demokratskog saveza Srba.

Za predsjednika GO DSS-a Ogulin izabran je Siniša Ljubojević, zamjenik župana Karlovačke županije, za njegovog zamjenika Đorđe Višnić, a funkciju sekretara obnašati će dogradonačelnik Ogulina, Mićo Zatezalo.

Predsjednik DSS-a Siniša Ljubojević u svom priopćenju naglašava da će se Demokratski savez Srba zalagati za očuvanje političkog i nacionalnog identiteta Srba na području Ogulina, koristeći svoj utjecaj za ravnomjerni razvoj svih gradskih naselja i stvaranja što boljih uvjeta života u Ogulinu.

Mico Zatezalo poručuje da je u Ogulinu došlo do određene razine statusnih prava Srba koje treba zadržati i dalje razvijati kako bi se integrirali u društvo.
Po riječima Đorđa Višnića, u DSS-u će posebno voditi pažnju o zastupljenosti žena u politici.

Osim toga, Višnić je siguran da će DSS nakon lokalnih izbora imati zamjenika gradonačelnika i dva vijećnika, te nastaviti raditi na svim započetim projektima.

Facebook komentari